Chustonoszenie – dzieci kontra chusta.

Sopotnia Mała

Witam wszystkich!

Dzisiaj mój wpis będzie trochę z innej beczki ponieważ  nie mogę wyjść z zachwytu mojego ostatniego zakupu, gdy na świecie pojawił się Kubuś. Chciałabym wam polecić produkt jakim jest chusta firmy my little frog  https://littlefrog.shop/. Jest bardzo wygodna dla mnie jak i dla dziecka oraz jest solidnie wykonana.

Po porodzie chusta była moim zbawieniem, żeby wyjść z dziećmi na spacer. Tymek nie chciał chodzić sam na nogach, w wózku też nie chciał jeździć, jedynie w rowerku była możliwość wyjścia gdziekolwiek. Dlatego też, musiałam wymyślić  jak rozwiązać ten problem i choć miałam obawy na początku czy noworodkowi nie stanie się krzywda w tej chuście, to zaryzykowałam. I nie żałuje.

Dużo czytałam jakie powinny być wiązania itp., żeby chusta była bezpieczna i pierwszą stroną, która spełniła wymogi (100% bawełna, tkana splotem skośno-krzyżowym) była  ,,my little frog”. Tak więc kupiłam od nich chustę o wymiarach 4,2 m. Dzisiaj mogę ją spokojnie wszystkim polecić. Dzięki niej mogę wyjść z dójką dzieci na spacer, zrobić zakupy, a dodatkowo mały Kubuś jest szczęśliwy bo od razu zasypia i może się spokojnie wyspać czując mnie obok. Jego sen jest głębszy i nie budzi się tak często jak w domu, gdzie Tymek nie pozwala mu spokojnie spać.

My Little Frog
My little frog.

Do chusty firma dołączyła książeczkę z wszystkimi wiązaniami. Można również podszkolić się z filmików na youtubie, których jest pełno.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *