Ogrody Kapias.

Dzisiaj mieliśmy okazję odwiedzić cudowne ogrody Kapias, które zachwycają nie tylko dorosłych, ale też i dzieci.

Z pewnością można to miejsce polecić każdemu z was. Zwłaszcza tym, którzy mają małe pociechy, gdyż ogrody oferują dla nich wiele niesamowitych przeżyć. Wprowadzają w zdumienie nie tylko roślinnością, która się tam znajduje, ale również budynkami, które idealnie współgrają z resztą otoczenia.

Ogród, a dzieci.

Tymek w ogrodzie był zaskoczony, ale też podekscytowanym wszystkim, co mógł zobaczyć. Gdyż nie na co dzień widzi się parasolki na drzewach lub inne przedmioty. Także można przejść się w labiryntach z krzewów czy wysokich traw. Ogród zdobią również stawy, w których można spotkać małe zwierzątka. W świat rzeczywisty przenosi dziecko plac zabaw, który pozwala rodzicom trochę odetchnąć za biegającymi dziećmi.Gdybym miała wcielić się w dziecko, to z pewnością mogłabym porównać to miejsce do zaczarowanego ogrodu z krainy magii.

O samym ogrodzie.

Przechadzając się główną aleją spotykamy na swojej ścieżce tablice informujące o nazwie danego ogrodu czy też magicznego miejsca. Każda nazwa odzwierciedla to jaka jest kompozycja i gdzie nas zamierza przenieść. Niezwykłe jest, że ogrody są bardzo odmienne od siebie, tworząc swój styl nadany przez to, co go otacza.

Polecam bardzo to miejsce zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Za wejście nie jest pobierana żadna opłata, poza sesjami ślubnymi. Znajduję się tam również restauracja, która zgodnie z tematyką ogrodów na danym miesiąc, ustala podobne menu, aby tworzyć z nimi wspólną całość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *